Ana sayfa

ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd

Ben sohbet şimdi

ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd

1 2 3 4 5
ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : LIFEPACK
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 1000000-2000000
Yıl kurulan : 2018
İhracat p.c : 80% - 90%
Zhejiang Lifepack Plastic Co, Ltd profesyonel bir fabrika 8000 metrekareden fazla bir bitki ile yüksek kaliteli plastik kozmetik ambalaj üretmektedir. Fabrika üstün bir konuma ve rahat ulaşım imkanına sahiptir. Shangyu bölgesinde, Shaoxing City, Zhejiang Prov. CBD yaklaşık 5 km ve Jiashao Köprüsü'nden yaklaşık 15kms olan Ningbo ve Shanghai limanlarının yakınında.

Üretim hatları ağırlıklı olarak krem ​​kavanozlar, losyon şişeleri, yastık kılıfları, deodorant çubukları ve tozsuz atölyeler, otomatik paketleme hatları, birinci sınıf yüksek teknoloji üretim tesisleri ve bir teknoloji Ar-Ge ile donatılmış güzellik bakım ürünleri ve cilt bakım serisi gibi çeşitli ürünlere odaklanmaktadır. takım. Fabrika, kalıp tasarımı ve üretimi, enjeksiyon, UV kaplama, vakum kaplama, serigrafi baskı, sıcak damgalama ve ultrasonik sızdırmazlık ile servis sistemini entegre etme yetkinliğine sahiptir. Ürünler, dünya çapında, çoğunlukla batı ülkelerine, Japonya ve Güney Kore'ye 200.000.000'den fazla setin yıllık üretim planıyla ihraç edilmektedir.

Profesyonel uluslararası kozmetik grupları ve Lifepack arasındaki tedarik kuruluşunu güçlendiren ISO9001 kalite ve SA8000 uluslararası KSS sertifikasyonu ile şirket genelinde gelişmiş bir profesyonel yönetim sistemi uygulanmaktadır.

İletişim bilgileri
ZheJiang lifepack plastic co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Shen

Tel: 86-575-82312858

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)